14. Ľubotický ples

Dátum: 02.02.2024
14. Ľubotický ples

V sobotu 27. januára 2024 sa v ZOC Koral - Kongresovej sále konal 14. Ľubotický ples.

Krásny program nám pripravili tanečníci z tanečnej školy FRIMart studio a speváčka Dajana. O nezabudnuteľnú hudobnú a tanečnú atmosféru sa postarala hudobná skupina Petra Haasa. Za zdarný priebeh akcie sa chceme poďakovať aj managerke ZOC Koral, p. Tomášovej a obsluhe.

Ďakujeme aj našim sponzorom Služba ČAĎU, s.r.o., Sun Flow Energy, KHM, s.r.o., ATH-PO, s.r.o., OZ Čerešňov Teriakovce, PO CAR Prešov, Husqvarna Prešov, Hydrokres, s.r.o., CONCEPT 1, s.r.o., Profimax, s.r.o., STK Prešov, HURKA, s.r.o., Rímskokatolícky farský úrad Ľubotice, COFIN, a.s., BRODEM, s.r.o., GoldenGate, PEhAES, a.s., Goriziana Slovakia, s.r.o., OSVO comp, s.r.o., PROSPEROBUS, s.r.o., predajňa HAUS Seman, s.r.o., Salón krásy Zulus, Kníhkupectvo Knihy pre každého, s.r.o., Dent+ zubná klinika, Hinrichs, s.r.o., PRESNET, s.r.o., Reklamná agentúra LIM PO, s.r.o., LUX Prešov, s.r.o., kaderníctvo Danka Kamenčíková, firma KAPAP - veľkoobchod s papierom, Lekáreň PHARMÁCIA - Nižná Šebastová, ZŠ Ľubotice, Technické služby mesta Prešov, a.s., Gemor Fashion Prešov, Kraftstrom Partners, s.r.o., Ľudmila a Oto Dlugošoví, GART sk, s.r.o., Mima nail nechtové štúdio, Milk Agro spol., s.r.o., Tusi Pizza Prešov, SOŠ technická, Stomex, s.r.o., ANIR plus s.r.o., Azoter Trading, s.r.o.

Veríme, že ste sa všetci bavili a tešíme sa na stretnutie opäť o rok.