Vaše podnety v oblasti dopravy

Dátum: 10.06.2023
Vaše podnety v oblasti dopravy

Komisia pre územné plánovanie, výstavbu a dopravu vyzýva občanov na zasielanie podnetov v oblasti dopravy. Návrhy týkajúce sa ciest, dopravného značenia, parkovania, apod. zbierame do konca júla. Relevantné podnety budú posúdené dopravným analytikom a následne sa návrhmi riešení bude zaoberať obecné zastupiteľstvo. Zmeny, ktoré si to budú vyžadovať, budú predložené na schválenie krajskému dopravnému inšpektorátu. Vaše podnety zasielajte cez tento dotazník, prípadne do podateľne obecného úradu.