Nové miesto pre relax na Kamencoch

Dátum: 21.03.2023
Nové miesto pre relax na Kamencoch

Radi by sme vám oznámili, že na základe vašich požiadaviek sme sa rozhodli osadiť lavičky, smetný kôš a tabuľu so zákazom zakladania ohniska pri kríži na Kamencoch. Toto sme urobili v spolupráci s majiteľom pozemku, ktorý nám umožnil výstavbu týchto prvkov aj na jeho súkromnej pôde. Chceli by sme sa touto cestou poďakovať majiteľovi pozemku za jeho spoluprácu a ústretovosť. Taktiež by sme vás radi požiadali, aby ste dodržiavali podmienky majiteľa a nezakladali ohnisko v tejto oblasti. Vytvorenie tohto miesta je príjemným doplnkom pre našu obec. Dúfame, že sa budete môcť na našom novom mieste na Kamencoch tešiť na príjemné chvíle odpočinku a relaxu.