Moderný web a aplikácie - obeclubotice.sk

Dátum: 12.03.2023
Moderný web a aplikácie - obeclubotice.sk

Obec Ľubotice sa konečne dočkala svojho nového webového sídla. Nový web sa nachádza na adrese obeclubotice.sk a prináša moderné a svieže riešenie pre občanov obce.

Jedným z hlavných benefitov nového webu je jeho prepojenie s mobilnými aplikáciami pre iPhone aj Android, ktoré umožňujú občanom prihlásiť sa na odber noviniek z obce. Týmto spôsobom budú vždy informovaní o aktuálnom dianí v obci a nevynechajú dôležité udalosti. Doručovanie noviniek je zabezpečené pomocou push notifikácií.

Okrem toho je nový web prepojený aj s novou oficiálnou Facebookovou stránkou, kde sa budú uverejňovať novinky z obce. Pôvodná skupina Ľubotice na Facebooku postupne prestane byť používaná.

Nový web Ľubotice je tiež prepojený s Youtube kanálom, ktorý obsahuje historické záznamy. Neskôr na ňom pribudnú aj záznamy zo zasadnutí obecného zastupiteľstva. Týmto spôsobom budú občania môcť sledovať dianie v obci aj v prípade, že sa nedostavia na zasadnutia obecného zastupiteľstva.

Pôvodná stránka je zatiaľ stále dostupná na  adrese https://old.lubotice.eu/  - avšak, už bez ďalších aktualizácií. Taktiež pôvodné emailové adresy vo formáte @lubotice.eu budú aj naďalej fungovať, takže všetky emaily dôjdu správne. Odpovede čoskoro môžu byť postupne doručované už z novej domény @obeclubotice.sk.

V obci tiež pracujeme na ďalších funkciách, ktoré by mohli priblížiť úrad ešte bližšie k Vám občanom. Veríme, že nový web prinesie Ľubotičanom mnoho užitočných funkcií a pomôže v detailnejšom informovaní o dianí v obci.