Nová možnosť, ako kontaktovať starostku s Vašími žiadosťami

Dátum: 22.05.2023
Nová možnosť, ako kontaktovať starostku s Vašími žiadosťami

Na Obecnom úrade sme spustili novú službu, ktorú možno poznáte z celoslovenského projektu. Volá sa Podnety pre starostku.

Na našej webovej stránke, alebo v mobilnej aplikácii ju nájdete pod názvom "Podnety". Nájdete ju v pravom hornom rohu stránky:

podnety%clanok

alebo v sekcii SlužbyPodnety pre starostku na adrese https://www.obeclubotice.sk/podnety-a-otazky, alebo vo mobilnej aplikácií obce. (Android, Apple)

Táto služba vám umožňuje komunikovať priamo so starostkou obce, riešiť vaše podnety, sledovať stav podnetu, atď.

Ak vás trápi nejaký problém, alebo máte návrh na zlepšenie, môžete ho jednoducho zaslať cez sekciu Podnety vo vašej mobilnej aplikácii. Vaše podnety budú priamo doručené starostke, ktorá na ne bude môcť reagovať.

Niekoľko technických detailov o novej službe:

• Podnety pre starostu umožňujú občanom zaslať svoje podnety priamo zo stránky. Starostka má potom možnosť na podnet odpovedať.
  • Všetky podnety sú overené prostredníctvom SMS.
  • Občan, ktorý zasiela podnet, sa môže rozhodnúť, či chce, aby bol jeho podnet anonymný alebo sa pod ním podpísal.
  • Zodpovedná osoba je vždy informovaná e-mailom o novom podnete.
  • Po zverejnení podnetu na stránke bude občan informovaný e-mailom o odpovedi na jeho otázku.

Táto nová služba nám umožní efektívnejšiu komunikáciu medzi občanmi a vedením obce a pomôže nám rýchlejšie reagovať na vaše potreby a podnety.

Veríme, že táto nová možnosť nám pomôže ešte lepšie slúžiť našej obci - Vám.

Tím OÚ