Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Cintorín

Vyriešený
Prijatý: 27.04.2024
Zodpovedaný: 30.04.2024
Autor: Nikola Novotná
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň,
žiadam Vás o riešenie problému, ktorý sa pravidelne vyskytuje pri kosení cintorína. Po kosení nám ostáva znečistený pomník a jeho okolie. Je to hrob, ktorý je umiestnený zarovno so zemou, jeho údržba nie je jednoduchá. Vaši zamestnanci absolútne nedbajú na to, aby zabránili hromadeniu trávy na hrobe/hroboch. Prosím Vás o vyriešenie problému.
Nikola Novotná


Odpoveď:

Dobrý deň,

kontaktovali sme firmu, ktorá je zodpovedná za kosenie, dajú to do poriadku.

Mrzí ma, že je to opakujúci sa problém. Individuálne sťažnosti riešime obratom, stačí zavolať na obecný úrad, alebo sa zastaviť za mnou osobne. Určite sa snažíme všetky nedostatky odstrániť.

Pripúšťam, že také veci sa môžu stať. Je to práca ľudí a nikto nie je 100% dokonalý vrátane mňa. Ale sme tu preto, aby tých nedostatkov bolo čo najmenej .

 

Nicole Rubisová, starostka

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.