Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

rally

Vyriešený
Prijatý: 15.04.2024
Zodpovedaný: 15.04.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

dobry den prajem chcem sa spytat. Prv veľká vdaka za vykendove rally konecne nejaka akcia v dedine bolo super. A pri tom ma napadla jedna otázka ci by sa nedalo zorganizovať nejak rally co boli niekedy ten mestský okruh co bol pod nadjazdom. Naposledny bol v roku 2015 ak sa nemilym. Dakujem za odpoved


Odpoveď:

Dobrý deň,

som rada , že sa páčilo. Usporiadateľ pretekov bola firma GART sk. Keďže firma sídli na území obce, ponúkli nám možnosť začiatku a ukončenia pred obecným úradom, za čom im veľmi vďačná. Niečo iné, nové, zaujímavé.

Viem, že názory ľudí boli rôzne, ale nemôžem každú vec riešiť so 4 000 obyvateľmi. Je v mojej kompetencii schvaľovať podujatia, tak aj na túto slávnostnú rampu som dala súhlas.

Čo sa týka mestského okruhu Rally Prešov, táto súťaž nebola rátaná do celkového hodnotenia, bolo to skôr pre akcia pre divákov. Takéto akcie sú veľmi finančne náročné a tiež potrebujú veľa povolení, obmedzení dopravy a pod. Robia ich väčšinou zanietenci, ktorí potrebujú sponzorov a tiež súhlasné stanoviská napr. aj vedenia mesta, kôli ktorým po minulé roky neboli.

Súkromný postreh : Hovorilo sa, že tento rok v júni bude opäť, ale je už pokročilý čas a keďže mne na úrad ešte nič nedošlo, môže byť, že to nejak nevychádza. Neviem.

 

Nicole Rubisová, starostka

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.