Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Staré telefónne káble

Práve riešime
Prijatý: 07.04.2024
Autor: anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň,
telefónne káble na ulici Hajnova a Platanová sú v hroznom stave. Majú veľmi nízky previs, stačí ešte 1 meter a už môžeme na ne vešať prádlo.... Spôsobilo to problémy aj elektrikárom, taktiež rôzne vykladanie väčšieho stavebného materiálu a najviac to kazí vizuál ulice. Už niekoľko rokov sa s tým nič robí, sú tam aj staré nepotrebné káble. Všetko je to ešte premiešané internetovými káblami ktoré vedú ako príde. Nemá to system a vyzerá to hrozne. Bude sa s tým niečo robiť alebo to tak ostane ďalšie roky???


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujem za Váš podnet.

Určite si to preverím. Ak tvrdíte že už niekoľko rokov s tým nikto nič nerobí, skúsim nájsť v archíve podklady kde ste už takýto podnet poslali v minulosti. resp. budem  kontaktovať kompetentnú spoločnosť kedy takéto upozornenie už dostala a ako ho riešila.

Možno máte odbornosť na danú problematiku, ja osobne neviem vyhodnotiť či sú to staré nepotrebné káble a to " čo si kto myslí" nie je pre mňa dosť odborné hľadisko.

Podnet posuniem písomne na telekomunikácie.

 

Nicole Rubisová, starostka

 

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.