Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Blato, bahno, oranina, blacisko...........................................................

Vyriešený
Prijatý: 26.03.2024
Zodpovedaný: 26.03.2024
Autor: Tomáš Klimovič
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

nemôžem sa dostať s autom k domu, mám dve deti, cesta rozkopaná, same blato, pre boha to Ľubotice si nemôžu dovoliť vysypať kamen na cestu, ako už som nasr....... koniec ulice Vodárenská a Orgovánová, fotku samozrejme zverejním. Bolo by faj keby sa to už konečne riešilo.............................................mam len jedne nervy..............................................................................................................................................................................................................................................................................


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujem za Váš podnet a ubezpečujem Vás, že každý má len jedny nervy.

K Vašej situácii by som uviedla fakty na pravú mieru :

Komunikácia Vodárenská nie je v tomto úseku v pláne výstavby ani Vám to nikto nesľúbil.

Spoločnosť Mukino realizuje vodovodné pripojenie po ulicu Ľanovú tak áno, je tam stavenisko a tým aj blato.

Súčasťou Vášho stavebného povolenia je definovaný prístup na Vašu parcelu cez parcelu 21116/14 pričom táto skutočnosť je nielen v stavebnom povolení, ale aj na liste vlastníctva, ako právo prechodu.

V prípade Vášho prechodu cez ul. Vodárenskú je to iba Vaša osobná inicatíva, nie oficiálny prístup v súlade so stavebným povolením. Pri takomto Vami určenom prechode by ste doteraz nemali ani kolaudáciu.

Je mi veľmi ľúto, že ľudia chcú stavať za každú cenu, prijmu akékoľvek podmienky a keď už majú kolaudáciu , začnú nadávať na obec a vytvárajú si svoje vlastné podmienky.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.