Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Makarenkova - poškodená cesta

Práve riešime
Prijatý: 14.02.2024
Autor: Martin Lukačko
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň.
Aj keď nerád, chcem Vás upozorniť na dieru na ceste na ulici Makarenkova, blízko domu č.72. Diera je na vozovke. Diera je spôsobená prepadnutím krytu chráničky uzáveru vodovodného rozvodu.
Za vyriešenie problému vopred ďakujem.
Martin Lukačko.


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujem za upozornenie . Je to už v štádiu riešenia.

Posunuli sme to kompetentným.

Nicole Rubisová, starostka

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.