Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

verejne osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 05.02.2024
Zodpovedaný: 05.02.2024
Autor: Ivana
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na nefunkčné verejne osvetlenie na ulici Sipkovej medzi domami c. 18 a 20, vopred Dakujem za vyriešenie problému


Odpoveď:

Opakovaný podnet, odpoveď bola zaslaná.

 

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.