Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 05.02.2024
Zodpovedaný: 05.02.2024
Autor: Ivana
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň. Chcela by som upozorniť na nefunkčnú lampu verejného osvetlenia na ulici Šípkovej medzi domami č. 18 a 20.
Ďakujem za vyriešenie problému.


Odpoveď:

Dobrý deň,

tento podnet bol už raz poslaný v piatok....Osvocomp to má , pracujú na tom .

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.