Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 01.02.2024
Zodpovedaný: 05.02.2024
Autor: Ivana
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň. Chcela by som upozorniť na nesvietiacu lampu verejného osvetlenia na Šípkovej ul. medzi domami č.18-20.
Vopred ďakujem za vyriešenie problému.


Odpoveď:

Dobrý deň,

podnet sme obratom posunuli Osvocompu , dajú to do poriadku.

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.