Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

obdrubnik

Práve riešime
Prijatý: 14.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobry den prajem chcem sa opytat ci by sa nedalo trochu znížiť obrubník na križovatke ulice jana kostru je dost vysoko a zle sa ide s kočíkom. Dakujem za odpoved


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujem za Váš postreh. V budúcom roku pri oprave miestnych komunikácií to skúsime vyriešiť.

 

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.