Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Hospodárenie

Vyriešený
Prijatý: 11.12.2023
Zodpovedaný: 12.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň, v prvom rade by som chcel povedať, že akcia v sobotu bola super zorganizovaná, bola super kapustnica a aj program.

Chcel by som možno apelovať na hospodárenie s peniazmi čo sa týka akcií. Napríklad taká kapustnica mohla byť podľa mňa za nejakú symbolickú cenu, aj vstup na Katarínsku zábavu, aby sa napríklad z tohto vyplatila určitá vec. (takto tým pádom prichádza obec rychlo o financie, ktoré by sa aspoň sčasti dali pokryť symbolickými a dobrovoľnými poplatkami). Sme veľmi radi, že sú tie veci zadarmo, ale musí to všetko v konečnom dôsledku zaplatiť obec. Ďalej by som navrhol iné ceny pre domácich a pre cezpoľných(ako napríklad mikulášske balíčky-super vec) a nehovoriac o plese, kde je viac ľudí cudzích ako z Ľubotíc. Prajem vám veľa síll v tom čo robíte a požehnané sviatky.


Odpoveď:

Ďakujem krásne za podnet,

kapustnicu na vianočných trhoch som zabezpečila sponzorsky resp. osobne, nešla uz obecných peňazí.

Mikulášske balíčky deti z Ľubotíc mali zdarma, ostatní za balíček zaplatili a na základe toho dostali žetón.

Čo sa týka plesu, neviem, ešte som sa nestretla na žiadnom plese s tým ,aby sa cena vstupenky pohybovala podľa trvalého pobytu.

Ubezpečujem Vás, že všetci na obci sa snažíme čo najlepšie hospodáriť s peniazmi, ak máte nejaké pochybnosti , kľudne sa zastavte osobne, môžeme o tom porozprávať.

Prajem pekný deň

Nicole Rubisová, starostka

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.