Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zaparkované auto

Vyriešený
Prijatý: 11.12.2023
Zodpovedaný: 12.12.2023
Autor: Anna Petríková
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Auto je sústavne parkované pred domom Domašská 4 a sťažuje prejazd, najmä vtedy, keď aj na opačnej strane stojí auto. Niekedy auto je priparkované na opačnej strane cesty. Vtedy sa ide cez nepríjemnú priehlbinu, ktorá je pri Domašskej 4. Pokiaĺ sneži, tak pri aute sa tvoria zaveje.


Odpoveď:

Dobrý deň,

v prípade parkovania na ceste, alebo akéhokoľvek parkovania, pri ktorom sa porušuje cestný zákon , má každý obyvateľ možnosť privolať mestskú políciu, ktorá má s obcou Ľubotice zmluvu a je oprávnená riešiť takéto priestupky.

 

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.