Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

parkovanie aut pri urade

Vyriešený
Prijatý: 14.11.2023
Zodpovedaný: 15.11.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

dobry den prajem chcem sa spytat ci by nebolo mozne dat pri úrade pozdĺžne zákaz statia nakolko uz som tam mal nie jeden raz incident pri ktorom by som bud rozbil auto alebo zrazil dieťa ktore vybehlo spoza normalne zaparkovanych áut najhoršie to je vtedy ked sa konci v škôlke a to vzdy prispôsobím rýchlosť svojho vozidla. Dakujem za odpoved. Prajem pekny den


Odpoveď:

Dobrý deň

ďakujem za podnet ,budem ho evidovať .

Všetky dopravné podnety v obci zbierali poslanci na základe výzvy celé leto , prebiehal proces vyhodnocovania , konzultácia s dopravným projektantom , príprava projektu , následné schválenie dopravným inšpektorátom a potom realizácia....je to časovo dlhý a náročný proces. Aj keď sa na pohľad zdá ,že obec je v rámci katastra cestný správny orgán...toto všetko je potrebné. 

Škoda,že ste to nepripomienkovali skôr , ale samozrejme pri najbližšom ďalšom riešení dopravnej situácie ,to budem brať do úvahy.

Odporúčam tiež parkovanie na parkovisku pri kostole , nie je to vôbec ďaleko a keďže mnohí ho rodičia keby mohli, zaparkovali by rovno v triede ,tam je to v pohode voľné.

 

Nicole Rubisová,starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.