Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Podnet

Práve riešime
Prijatý: 04.10.2023
Autor: Regeciova
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň
Chcela by som dat podnet na označenie cesty zo Sekcova k reštaurácii u susedov. Podľa mňa bolo by vhodné dať aj na cestu dopravné značenie šípky že sa odbočuje na ul. Bardejovsku a na stvorprudovku. Taktiež ako obec by mala zabezpečiť smerové tabule zo šípkou ze cesta pokračuje a stvorprudovku a odbočka je na Bardejovsku kde pokračuje Vranovská a odbočka na Domassku. Od začiatku tu nebolo žiadne značenie
ĎAKUJEM Regeciova


Odpoveď:

Dobrý deň

ďakujem Vám za Váš podnet, zatiaľ ho budem registrovať. Všetky dopravné podnety v obci sme cez verejnú výzvu v spravodaji aj na soc. sieťach zbierali v podstate celé leto. Teraz už sú vyselektované relevantné podnety, ktoré budú spracované dopravným projektantom do projektu, ktorý následne pôjde na odsúhlasenie KDI a potom do fázy realizácie.

Proces pri zmene dopravnej situácie, či už značenia alebo iných vecí, je jednak časovo náročný, jednak príprava projektov a podkladov má aj finančné náklady a nie je možné v čase prípravy projektu pri určených požiadavkách, tieto následne meniť, dopĺňať.

Preto sme dali dostatočný čas na vyzbieranie všetkých podnetov, aby ďalší postup nebol komplikovaný.

Je mi ľúto, že tento podnet dávate až teraz, no môžem Vás ubezpečiť, že ho zaradíme pri ďalšom spracovávaní dopravnej situácie v obci.

Ďakujem za pochopenie

Nicole Rubisová, starostka

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.