Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poškodená hojdačka pre deti

Vyriešený
Prijatý: 23.06.2024
Zodpovedaný: 24.06.2024
Autor: Marek
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Hojdačka na detskom ihrisku v areáli U suseda.


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujem za upozornenie, dáme to do poriadku.

 

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.