Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nesvieti pouličná lampa

Vyriešený
Prijatý: 03.06.2024
Zodpovedaný: 03.06.2024
Autor: Ľudovít Gardoš
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň.
Prosím o opravu nefunkčného pouličného osvetlenia na ul. Gagarinova - posledná lampa nad chodníkom vľavo - oproti Gagarinova č. 28.
Ďakujem veľmi pekne. Ľudovít Gardoš.


Odpoveď:

Dobrý deň,

budeme kontaktovať Osvocomp , dáme to do poriadku.

 

Nicole Rubisová, starostka

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.