Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Telekomunikačné stĺpy

Práve riešime
Prijatý: 21.05.2024
Autor: Marek Dlugoš
Zodpovedal: Starosta

Podnet:

Dobrý deň.
Na našej ulici ul. Šebastovská sú staré telekomunikačné drevené stĺpy, ktoré asi už nie sú staticky v poriadku.
Bolo by by dobré, aby sa na to odborne pozrelo. V prílohe zasielam fotky nahnutých stĺpov.

S pozdravom

Marek Dlugoš


Odpoveď:

Dobrý deň,

registrujeme viac takýchto podnetov a posúvame ich na riešenie telekomunikáciám.

Nicole Rubisová, starostka

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.