(26.08.2013 - 12:17)

Stolný tenis

(26.08.2013 - 12:14)

Bežci nazaháľajú

21.júna sa v Prešove uskutočnil Beh olympijského dňa. Vydarenú premiéru na tomto 5,5 km behu absolvoval Martin Kormaník, ktorý obsadil 2. miesto s časom 20m:52s.

(26.06.2013 - 08:29)

Futbalový postup Ľubotíc "B" vybojovali aj dvaja hokejisti a jeden hráč bowlingu

V jednej zo štyroch súťaží ObFZ Prešov je už dobojované. V III.A triede odohrali posledné kolo už minulý víkend. Nesmútil nikto, lebo nikto nevypadol. No zato tu máme oslavy postupu. Posedenie pri pivečku a pri guláši na dnes plánujú futbalisti Sokola Ľubotice B. Zaspomínajú si, čo bolo pred šiestimi rokmi...„Vtedy si partia mladých chlapov z našej obce povedala, že založia druhé mužstvo. Nerozhodovali sa dlho, prihlásili sa do súťaže a začali hrať,“ hovorí vedúci mužstva Matej Harčár. V úvodných piatich sezónach „pustili“ celkové víťazstvo v III.

memoriál Dr. J.Molitorisa
(26.06.2013 - 08:27)

Bežecká sezóna v plnom prúde

Po nie veľmi vydarenom polmaratóne v Prahe 6. apríla sa Martin Kormaník doma veľmi neohrial a už 21.4. na neho čakal Budimírsky polmaratón, ktorý zvládol v čase 1h:26m:11s a obsadil tak 15.miesto vo svojej kategórii. Týmto časom si zároveň vylepšil svoj čas o 2 minúty oproti spomínanej Prahe. Jeho o niečo skôr narodený kolega z klubu Sokol Ľubotice, Lukáš Kormaník, obsadil na tom istom preteku 13. miesto vo svojej  kategórií s časom 1h: 36m:26s.

(27.06.2012 - 15:20)