Ľubotický ples 2013 - vaše ohlasy

Ľubotický ples 2013 -  vaše ohlasy

Keď sme sa rozhodovali, kam tento rok pôjdeme na ples, jednoznačne zvíťazil ples v Ľuboticiach. Po minuloročnom plese, kde sme sa cítili výborne, sme si to chceli znova zopakovať a neľutujeme. 5.jubilejný Ľubotický ples sa Obecnému úradu ako vždy vydaril, čo bolo vidieť na nálade hostí. Pán starosta a jeho manželka nás tradične vítali kalíškom na zahriatie a sladkosťou. Veľmi pekne vyzdobená sála, stoly taktiež a nezabudnuteľný talizman plesu ,tentoraz anjelik na štipci, nás potešili. Starostovský pár otvoril ples tradičným valčíkom a zábava sa mohla začať. Bavili sme sa skvele, aj keď musíme troška podotknúť, že by bolo dobré , zmeniť sálu, vzhľadom na jej malý priestor a stále väčšie množstvo plesajúcich. Peter z našej partie zakúpil 20 lístkov do tomboly s tým, že chce aspoň raz zažiť ten pocit ísť si po výhru z tomboly. A čuduj sa svete, tento pocit si zopakoval štyrikrát, pretože vyhral veľmi pekné a hodnotné ceny. Samozrejme, že túžil po tej najväčšej,či najhodnotnejšej cene, teda zájazde do Grécka... Hádam nabudúce ho vyhráme. Naša partia 10 „plesákov“ tradične odchádzala domov ako posledná s pozdravom: Do videnia na budúci rok 2014!“

Slávka Klingová a skupina „ plesajúcich“.

Tohtoročný 5. jubilejný Ľubotický ples sa konal 26. januára v priestoroch Strednej odbornej školy drevárskej. Ako každý rok, aj tento rok nás slávnostne privítal pán starosta Krajči spolu s  manželkou, a ako sa patrí, aj dobrým pohárikom a malou sladkou drobnosťou. Po usadení k stolom nás na nich čakali poháre s krásnym malým darčekom - anjelikom, ktorý potešil každého z nás. Ples pán starosta otvoril svojím slávnostným príhovorom a tanečným valčíkom, do ktorého sa už postupne pripájali hostia. Ako býva zvykom, aj tento rok bol ples spestrený kultúrnym program, v ktorom sa predstavili tanečníci so spoločenskými tancami, vystúpil operný spevák Anton Baculík, Kelemešské furmani a Araňa z Jarovníc. Potom nasledovala večera, bola výborné pripravená a všetci sme si pochutili. Nechýbali ani švédske stoly.Tie nás čakali v salóniku po polnoci. Mohli sme si vybrať medzi guľášom, pirohami,rezňami a rôznymi zeleninovými jedlami. Počas plesu nás sprevádzala hudobná skupina INDEX, hrala do skorých ranných hodín a škoda, že nechceli hrať aj dlhšie, lebo zábava bola výrobná a boli tam hostia, ktorí mali chuť sa baviť čo najdlhšie.
O polnoci sa na plese začala tombola, s mnohými krásnymi a hodnotnými cenami, čo potešilo každého, kto niečo vyhral. Prvou cenou bol zájazd do Grécka pre jednu osobu, ktorému sa šťastná majiteľka potešila. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník plesu. Veríme, že bude určite niečím zaujímavejší a že niečím prekvapí.
Bc.Miroslava Antonyová

foto tu

Tvoj hlas: Žiadne Priemer: 5 (5 votes)

odporucam fotografovi aby sa

odporucam fotografovi aby sa naucil fotit

kto, odporúča......? Ak by

kto, odporúča......? Ak by ste dali kurz, možno by sme sa prihlásili viacerí....
A mne sa tie fotky páčia!

Štefan