2. ľubotický ples 2010

otvorenie plesu

Poslednú januárovú sobotu tohto roka sa konal 2. ľubotický ples.

V jedálni "Drevár" SPŠ drevárskej vítal hostí starosta obce MVDr. Š. Krajči s manželkou, ktorý predniesol aj slávnostný prípitok. Ples otvorila dychová hudba. Slávnostnú atmosféru dotvorili árie v podaní operných spevákov a tanečne navnadili tanečníci. Potom prvý pár obce valčíkom vyzval do tanca prítomné dámy a pánov. Hudobná skupina rozbalila pestrú paletu skladieb a roztancovala všetkých tanca chtivých. Prestávky na občerstvenie a posilnenie vyplnil náš FS Keľemeske furmaňi. Slávnostné menu chutilo všetkým. Samozrejme ani na našom plese nechýbala bohatá tombola. Aj keď vyhrať nemohol každý, nikomu to na nálade neubralo. Zábava pokračovala v plnom prúde a trvala až do skorých ranných hodín. Veríme, že príjemné pocity premohli únavu a otlačené nohy.

Ďakujeme všetkým, ktorí pripravili druhý ľubotický ples a už teraz sa tešíme na ten tretí....

Rodina Čajkova a Šimova

Viac fotografií

Tvoj hlas: Žiadne Priemer: 5 (6 votes)